
Пожежа в окупованому будинку в Сан-Бласі: дві людини постраждали
У ніч на неділю в окупованому будинку в районі Сан-Блас-Канільєхас сталася пожежа, внаслідок якої дві людини постраждали від вдихання диму. На ліквідацію вогню було залучено 19 одиниць пожежної служби.






















