Пожежа в окупованому будинку в Сан-Бласі: дві людини постраждали

У ніч на неділю в окупованому будинку в районі Сан-Блас-Канільєхас сталася пожежа, внаслідок якої дві людини постраждали від вдихання диму. На ліквідацію вогню було залучено 19 одиниць пожежної служби.
Що сталося
У ніч на неділю в районі Сан-Блас-Канільєхас у Мадриді сталася пожежа в окупованому будинку. Вогонь був локалізований та ліквідований завдяки злагодженій роботі пожежників та інших служб. Внаслідок інциденту дві людини постраждали.
Подробиці
Пожежа виникла близько 20:30 у будинку на вулиці Лола Флорес, 5. На місце події було направлено 13 одиниць пожежної служби міста Мадрид та 6 одиниць пожежної служби спільної зони дії. Під час гасіння вогню використовувалися дрони поліції муніципальної безпеки, які допомагали отримувати дані про ситуацію з повітря. Поліцейські забезпечили евакуацію мешканців будинку. Дві людини – жінка 40 років та один із пожежників – отримали допомогу через вдихання диму, але не потребували госпіталізації.
Що це означає
Цей інцидент нагадує про важливість заходів безпеки у будівлях, особливо в тих, де проживають люди. Подія також підкреслює злагоджену роботу екстрених служб міста, які швидко відреагували на ситуацію та запобігли серйозним наслідкам. Жителі району можуть відчути занепокоєння через близькість інциденту до їхніх будинків, але завдяки швидкій реакції служб ситуація була взята під контроль.