
Верховного суду Іспанії засудив екс-міністра до 24 років ув'язнення
Іспанський Верховний суд засудив колишнього міністра транспорту Іспанії Хосе Луіса Абалоша до 24 років ув'язнення через справу про закупівлю медичних масок під час пандемії. Разом з ним засуджено його колишнього радника Колдо Гарсію та підприємця Віктора де Альдаму.
