
Пілот Формули Е Pepe Martí: "Алонсо на дуже хорошому рівні"
Пілот Формули Е Pepe Martí вважає, що Фернандо Алонсо досі перебуває на дуже високому рівні та сподівається, що він продовжить виступати у своїй команді. Martí готується до Гран-прі у Китаї, де він дебютує на новому для себе треку.






















