
111 мільйонів євро інвестицій у місті не використані
У 2025 році мерія міста Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія використала лише 55,44 мільйонів євро з 166,48 мільйонів євро, виділених на інвестиції. Це викликало суперечки між правлячою партією та опозицією щодо ефективності управління містом.






















