
Іспанія: лише 40% лісової біомаси використовується
Іспанські ліси генерують близько 46 мільйонів кубометрів лісової біомаси на рік, але лише 40% її використовується. Це призводить до накопичення близько 22 мільйонів тонн біомаси, що збільшує ризик лісових пожеж.






















