Винесення рішення щодо виселення з будинку на вул. Педро дель Торо залежить від звіту поліції

Суддя вимагає звіту поліції щодо осіб, які займають будинок на вул. Педро дель Торо у Севільї, щоб винести рішення щодо їх виселення. Власники будинку вже двічі вигравали судові справи.
Що сталося
Суддя Інструкції 11 у Севільї вимагає звіту від місцевої поліції щодо осіб, які займають будинок на вул. Педро дель Торо. Це необхідно для підтвердження того, що у будинку проживають ті особи, які були заявлені у поліцію за факт зайняття будинку.
Подробиці
Будинок за адресою вул. Педро дель Торо, 10, вже багато років займають іноземці з країн Африки на південь від Сахари. Власники будинку вже двічі вигравали судові справи щодо повернення своєї власності. За даними місцевих мешканців, будинок є джерелом постійних скарг на дрібний збут наркотиків, бійки, проституцію, гучні звуки та скупчення бруду. Також повідомляється про понад 30 осіб, які проживають у будинку.
У будівлі нібито відбувається незаконне надання житла та діють неформальні правила щодо користування приміщеннями будинку, зокрема на його даху створюються місця для ночівлі із встановленням наметів. Така ситуація викликає загальне відчуття безпорадності серед мешканців та власників готелів довколишніх будинків.
Що це означає
За ухвалою міської ради Севільї, будуть здійснені заходи щодо відновлення порядку на вул. Педро дель Торо та прилеглих вулицях. Підвищиться присутність поліції, також буде складено технічний звіт щодо умов життя, санітарного стану та безпеки будинку. Якщо ситуація стане небезпечною для мешканців будинку, поліція зможе провести термінове виселення.