В Іспанії відбувся останній дебат напередодні виборів до парламенту Андалусії

·Diario de Sevilla
В Іспанії відбувся останній дебат напередодні виборів до парламенту Андалусії

У радіо- та телевізійній компанії Андалусії (RTVA) відбувся другий і останній дебат між кандидатами до парламенту Андалусії. У ньому взяли участь лідери п'яти партій, які мають представництво в парламенті.

Що сталося

В Андалусії відбувся останній дебат між кандидатами до парламенту регіону. Дебат відбувся в радіо- та телевізійній компанії Андалусії (RTVA) за участю лідерів п'яти партій, які мають представництво в парламенті: Хуанми Морено (PP), Марії Хесус Монтеро (PSOE), Мануеля Гавіри (Vox), Антоніо Маілло (Por Andalucía) і Хосе Ігнасіо Гарсії (Adelante Andalucía).

Подробиці

Під час дебатів кандидати обговорювали питання фінансування, послуг та економіки. Хуанми Морено закликав виборців обрати його партію як надійну і серйозну силу, яка здатна забезпечити стабільність і розвиток регіону. Марія Хесус Монтеро наголосила на важливості збереження і розвитку державної системи охорони здоров'я, освіти та житлового будівництва.

Під час виступу Морено також критикував політику соціалістів щодо фінансування регіону, порівнюючи її з політикою щодо Каталонії. Монтеро відкинула ці звинувачення і наголосила на тому, що її партія завжди діє в інтересах Андалусії.

Що це означає

Результати виборів до парламенту Андалусії будуть мати важливе значення для мешканців регіону, оскільки визначать напрямок розвитку регіону на найближчі роки. Від виборців залежить, яку політику вони підтримають: збереження існуючого курсу чи зміни на користь більш радикальних партій.