Село на півночі Іспанії залишилось без води через акт вандалізму

·Directo al Paladar
Село на півночі Іспанії залишилось без води через акт вандалізму

Через акт вандалізму у місті Аранда де Дуеро на півночі Іспанії тисячі людей залишились без доступу до питної води, що спричинила проблеми під час сильної спеки.

Що сталося

У місті Аранда де Дуеро на півночі Іспанії тисячі людей стикнулись із проблемою доступу до питної води через акт вандалізму, що вплинув на роботу одного із танків, які постачають воду до міста. Через це місцева влада була змушена видати попередження про те, що вода з-під крана не придатна для пиття та приготування їжі.

Подробиці

За інформацією міської влади, проблема виникла внаслідок акту вандалізму на території Cerro de los perros, що вплинув на роботу одного із танків, які постачають воду до міста. Це спричинило те, що частина міста залишилась без доступу до питної води. Наразі відомо, що від проблеми постраждали деякі райони міста, зокрема частина Santa Catalina, уся південна частина міста та частина північної частини. Міська влада працює над постачанням бутильованої води до соціальних закладів та роздає її мешканцям.

Що це означає

Для мешканців міста Аранда де Дуеро ця ситуація означає певні незручності, особливо під час сильної спеки. Міська влада закликає людей бути обережними та не вживати воду з-під крана для пиття та приготування їжі. Всім охочим роздають бутильовану воду. Така ситуація вимагає від мешканців міста бути уважними до свого здоров’я та дотримуватись рекомендацій місцевої влади.