Іспанці на карантині через вибух гантовірусу на круізному судні

Через вибух гантовірусу на круізному судні MV Hondius у карантині перебувають 14 іспанців. Серед них - відомий фотограф та орнітолог з Астурії Даніель Лопес-Веласко.
Що сталося
На круізному судні MV Hondius, яке зараз перетинає Атлантичний океан і прямує до Тенерифа, внаслідок вибуху гантовірусу перебувають 14 іспанців. Серед них - Даніель Лопес-Веласко, відомий фотограф та орнітолог з Астурії.
Подробиці
Даніель Лопес-Веласко повідомив, що всі іспанці на борту почувають себе добре. Лопес-Веласко - лікар за освітою, але професійно займається фотографією, орнітологією та організацією подорожей. Він є співзасновником компанії Ornis Birding Expeditions, яка спеціалізується на організаціях експедицій для спостереження за птахами по всьому світу. Разом з іншими іспанцями на борту перебувають п'ять каталонців, три мадридці, три астурці, один галіцієць, один кастильолеонець та одна валенсійка. Судно має прибути до порту Грандаїлла-де-Абона на Тенерифі вже у неділю.
Що це означає
Для мешканців Іспанії ця новина означає, що їхні співвітчизники, які перебувають на карантині, будуть евакуйовані та доправлені до лікарні для подальшого обстеження та лікування. Міністр охорони здоров'я Іспанії Мónica García повідомила, що після прибуття до Іспанії всі іспанці на борту будуть обстежені та будуть під щоденним наглядом лікарів для визначення рівня небезпеки захворювання та тривалості карантину.